Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 604 454 867

Krótka historia naszego przedsiębiorstwa

Firma AiR Serwis rozpoczęła swoją działalność w kwietniu 2016 roku, kiedy to właściciel Robert Piotrowski, postanowił w swojej rodzinnej miejscowości, Pruszkowie, otworzyć własną działalność gospodarczą. Firma od tamtego czasu trudni się dostarczaniem najlepszych urządzeń klimatyzacyjnych do domu oraz do biura. Obszarem swojej działalności obejmuje cały kraj.

Pomysł na biznes był naturalnym krokiem na drodze rozwoju zawodowego właściciela, który od wielu lat powiązany jest z branżą. Liczne kontakty biznesowe oraz możliwość dotarcia do najlepszych urządzeń klimatyzujących, oraz stale rosnące zapotrzebowanie na tego typu urządzenia doprowadziły do powstała naszego przedsiębiorstwa. Jeszcze 10 lat temu klimatyzację uważało się za zbędną fanaberię i dobro luksusowe – dzisiaj klimatyzacja w pomieszczeniu powoli zaczyna być standardem. Wszystko za sprawą zmieniającej się aury i warunków atmosferycznych panujących w naszym kraju. Od kilku lat praktycznie nie mamy zimy, a okresy upałów zdają się wydłużać i być bardziej uporczywe niż kiedyś. Ponadto popularyzacja technologii sprawia, że jest ona coraz tańsza, a przez to znacznie bardziej przystępna dla zwykłego człowieka.

Dlaczego my?

Jest kilka powodów, dla których warto skorzystać z naszych usług – najważniejszym jest najlepszy stosunek ceny do jakości. Nie jesteśmy najtańsi na rynku i nigdy nie było to naszym celem. Od zawsze pragnęliśmy dostarczać dla naszych klientów najwyższą jakość. Jesteśmy dystrybutorem jedynie najlepszych rozwiązań, które są dostępne na rynku. Każdy z naszych klientów otaczany jest opieką serwisową przez cały okres trwania gwarancji. Po zakończeniu tego okresu współpraca wcale nie musi się kończyć – oferujemy atrakcyjne stawki programów partnerskich dla naszych stałych klientów.

Jeżeli zastanawiasz się nad montażem klimatyzacji w swoich pomieszczeniach i chcesz, aby to zostało zrobione dobrze, to zgłoś się do nas!

Klimatyzator